Kui tunned salongis niiskust, ebameeldivat lõhna või klaasid määrduvad seestpoolt liialt kiiresti, soovitame kiirelt vahetada salogiõhufiltri. Eriti soovitame sellele tähelepanu pöörata inimestel, kes sõidavad palju tolmustel teedel kui ka neil kes kannatavad allergiliste või astmaatiste hingamisprobleemide all.

Õhk, mis siseneb teie auto salongi kliimaseadmest, ventilatsioonist või küttesüsteemist peab olema filtreeritud. Salongiõhufilter eemaldab tolmu, õietolmu ja muud osakesed, mis võivad eritada ebameeldivat lõhna, tekitada allergiat ning isegi soodustada klaaside ja salongi määrdumist. Kia originaal salongiõhufilter sobitub Kia mudelitele kõige paremini ning ei jäta võimalust, et must õhk pääseks filtrist mööda. Optimaalne paksus ja pinnakate, just õige koguse ja suuruste pooridega, tagavad efektiivse filtreerimise ja piisava õhuvoolu. Salongiõhufilter hoiab kogu salongiõhu puhtamana ning lisaks ei lase bakteritel tekkida ja levida.

Spetsiaalselt Kia mudelitele disainitud originaal salongiõhufilter tagab sõiduki juhile ning kaassõitjatele igapäevase värskuse ja heaolu. Hoia autot ja iseennast – lase salongiõhufilter vahetada iga hoolduse või rehvivahetuse käigus.


See pakkumine kehtib kuni "31.05.2020"

Leidke lisa

Telli proovisõit